Małgorzata Małek – psycholog, psychoterapeuta Świdnica

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Posiadam certyfikat Terapeuty Poznawczo-Behawioralnego (nr 1021) wydany przed Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. Prof. Zdzisława Bizonia.
Dyplom magistra psychologii (studia jednolite, pięcioletnie) uzyskałam na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne. Pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji.

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które stanowi część European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT) – największej organizacji w Europie, która zrzesza towarzystwa terapii poznawczej z wielu krajów.

Aktualizuję wiedzę i pracuję nad warsztatem swojej pracy biorąc udział w warsztatach i szkoleniach z zakresu psychoterapii i psychologii (tematyka dotyczy przede wszystkim terapii poznawczo- behawioralnej, terapii schematu), szczegółowy zakres to, między innymi:

  • „Gdy sytuacja staje się trudna: Co sprawdza się w pracy z wymagającymi klientami? Wykorzystanie empatycznej konfrontacji w ramach Kontekstualnej Terapii Schematów”, prowadzone przez Eckharda Roedigera, 2023
  •  „Kontekstualna terapia schematów. Sposób na funkcjonalne wzmocnienie Zdrowego Dorosłego”, prowadzone również przez Eckharda Roedigera, 2022
  •  Zaburzenia odżywiania w terapii schematów” prowadzone przez Susan Simpson, 2023

Zajmuję się psychoterapią indywidualną, konsultacjami i wsparciem psychologicznym oraz psychoedukacją w Świdnicy.

Poza pracą w  gabinecie psychologiczno-psychoterapeutycznym pracuję jako psycholog z młodzieżą, dorosłymi a także jako psycholog dziecięcy.

Adres

ul. Strzelińska 6
58-100 Świdnica

Telefon

532 578 241